Image default

Схвалено відьмою: буде страшно?

Якщо Хелловін для вас занадто моторошне свято, можливо, ви зможете набратися хоробрості, якщо часто розбиватимете гарбуз. Але якщо ви хочете зірвати джекпот на Хелловін, промовте заклинання з Книги Тіней і обертайте барабани Вуду.

Давайте насолодимося Spooktober з 4 тематичними слотами на тему Хеллоуїна. У кожної гри буде настільна версія, мобільна версія та Short, хоч це і є ігрові автомати на реальні гроші.

Давайте дізнаємося більше про ці слоти на Хеллоуїн в цьому SpinTober.

Book of Shadows від NoLimit City

Не бійтеся вимовити заклинання з Книги Тіней! Цей слот має спін(е)-захоплюючу окультну тему, і він схожий на Книгу Ра зі слотів на Хелловін, тільки перетворену, і з більш сучасними символами, не пов’язаними з Єгиптом. Як тільки ви зберете 3 книги або виграєте обертання колеса, ви заробите максимум 14 безкоштовних обертань. NoLimit City також пропонує можливість підкидати випадковий символ для раунду безкоштовних обертань.

Pumpkin Smash від Yggdrasil Gaming

У цей Хелловін ми даруємо вам гарбуз! У слоті Pumpkin Smash від Yggdrasil gaming ви зможете відсвяткувати мексиканський День мертвих. З середньою волатильністю, він також має бонусний раунд «Розбивання гарбуза».

Джекпот на Хелловін від Belatra Games

Повертайте барабани та помішуйте в котлі у слоті Halloween Jackpot від Belatra Games! Цей слот був випущений торік у жовтні і є новим поглядом на святкування Хеллоуїна, сюжет якого заснований на лякаючих функціях і символах, що метушні спливають на екрані.

Voodoo Reels від StakeLogic

Voodoo Reels by StakeLogic

Voodoo Reels від StakeLogic — це спінінг! Цей слот відрізняється моторошною анімацією та естетикою, і все це на 5 барабанах. Символи справді навіюють настрій вікторіанського жаху, як і загальний ігровий процес. Як тільки ви зберете 6 клубків пряжі, щоб вимовити заклинання, ви запустите бонусну гру «Вуду».

Отже, давайте поринемо в сезон Хеллоуїна з одними з найдивовижніших слотів жахів усіх часів.


Автор статьи: Ерлан Шадиев

Ерлан Шадиев, родившийся и выросший в Алматы, глубоко связан со своим городом и стремится дать возможность высказаться тем, кого в противном случае могли бы не заметить. Он имеет ученую степень в области политологии.

Три на выбор

Токаев поздравил Байдена с победой на выборах

Президент Армении уходит в отставку

Алматинский этнограф рассказала об истории и традициях праздника Наурыз

Оставить комментарий